Menu

Kinderkussen SwissSleep Mini Bear

Kinderkussen SwissSleep Mini Bear

Kinderkussen SwissSleep Mini Bear

Kinderkussen SwissSleep Mini Bear

Op voorraad
Productcode
c6569f7fb59499
Waardering:
93 % of 100
Vanaf € 21,95 Adviesprijs € 29,00

Gratis levering vanaf €49

Al 18 jaar uw slaapexpert

Productinformatie

Vulling van holle polyester gesiliconiseerde vezels

Kinderkussens zijn veel dunner dan kussens voor volwassenen maar moeten het hoofd en de nek van je kindje toch voldoende steun bieden. Net zo belangrijk is dat een kinderkussen ademend en anti-allergisch is.

De vulling van het Kinderkussen Mini Bear heeft een vulling van holle gesiliconiseerde polyester vezels. Holle polyester vezels zijn ademend wat betekent dat ze vocht naar buiten sturen waar het aan de omgevingslucht verdampt. Dit vermijdt dat je kleintje wakker wordt met natte haren van het zweet. Door middel van een speciaal proces werd er op deze polyester holle vezels een siliconelaagje aangebracht. Hierdoor blijft de vulling zijn vorm behouden en gaat deze niet schuiven. Ook niet als je kleine spruit ligt te woelen in bed.

Anti-allergisch en altijd hygiënisch schoon

Polyester is een synthetische stof die geen allergische reacties veroorzaakt. Door de ventilerende eigenschappen wordt je kleintje extra beschermd tegen de aanwezigheid van huisstofmijt, bacteriën en schimmels.

Peuters en kleuters voelen vaak niet meteen aan dat ze moeten overgeven. Een ‘ongelukje’ op hun hoofdkussen is dan ook gauw gebeurd. Het Kussen Teddy mag op 60° gewassen worden en droogt snel zodat je kleintje de volgende nacht weer zalig in een hygiënisch schoon bedje kan slapen.

Hoes uit 100% percal katoen

De hoes van het Kinderkussen Mini Bear bestaat uit 100% percal katoen. Deze katoensoort voelt heel zacht, glad en prettig aan. Het zorgt ook voor een koel gevoel tijdens het slapen. 

image_c6569f7fb59499_2_4444ff95046c791c8955dda2c447002d.jpg

Product Details

Baby’s slapen het best zonder kussen omdat ze een groot hoofd hebben vergeleken bij de rest van hun lijfje. Van zodra je baby een knuffel of zijn handje gaat gebruiken als steun voor zijn hoofdje weet je dat het tijd is om een kussen te kopen. Het Kinderkussen Teddy geeft je kindje vanaf ongeveer de leeftijd van 3 jaar de nodige ondersteuning. 

Klantenreviews

Kinderkussen SwissSleep Mini Bear

4.65 op 5
93%
36 Reviews
  1. Dirk Vermeire
    100%
    Kinderkussen SwissSleep Mini Bear
    het ziet er een kussen uit van een zeer goede kwaliteit, ook mooi afgewerkt. met uitneembaar binnenkussen.
  2. Elke
    100%
    Kinderkussen SwissSleep Mini Bear
    Sinds mijn zoontje op het kussentje slaapt klaagt hij niet meer van pijn in z’n nek. Hij vindt het ook een leuk kussentje en hij vindt vooral het beertje erop de max en zo zacht.
  3. Marceline Galens
    40%
    Kinderkussen SwissSleep Mini Bear
    Hallo
    Ik ben niet echt blij met het eerst kinderen hooftkusen
    Met
    Dank Galens Marceline

Jouw vraag gaat over

Kinderkussen SwissSleep Mini Bear

Kinderkussen SwissSleep Mini Bear

icon check

We hebben jouw vraag goed ontvangen!